Video Oyunlarının Karakter Saç Tasarımları: Oyunseverlerin Favorileri

İkonik oyun karakterleri bugün hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Hızları ve özel yetenekleri ile gündemden düşmeyen bu karakterler hakkında daha az bahsedilen bir şey varsa o da saç tasarımları. Bir video oyun karakteri inanılmaz şeyler yapıyor olabilir fakat doğru stil olmadan gerçekten ikonik olamaz. Gelin, yaratıcılıklarıyla gerçek dünyadan ayrılan, sınır tanımaz saç stillerini birlikte inceleyelim!

  1. Leon, Resident Evil

Resident Evil hayranlarının favorisi olan yakışıklı Leon Kennedy, yıllar içinde yeteneklerine yenilerini ekledi ancak dış görünüşünde çok az şeyini değiştirdi. Yana ayrılmış katlı perde kesim saçlarıyla her hali harika görünen Leon’un bu tarzı, aslında kopyalamaya müsait. Bunun için alt taraflarında kısa bıraktığınız saçınızı, üstlerde uzatabilir ve önlerde perçem şeklinde ayırarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz saçlarınızı Leon sarısına da boyatabilirsiniz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Sephiroth, Final Fantasy 7

Oyun dünyasında, Final Fantasy’nin Sephiroth’ı kadar ikonik çok az karakter mevcut, bu nedenle oyuncuların tarzını en çok beğendiği karakterlerden biri de o. Açık bırakıp saldığı gümüş rengi uzun saçlarıyla sürekli göze çarpan Sephiroth, gerçekten sihirli bir görünüme sahip. Onun bu tarzı tam olarak kopyalamaya uygun olmasa da; dilerseniz, düz saçlarınızı uzatarak kullanabilir ve bu esnada son dönemin trendlerinden olan at kuyruğu veya erkek topuzu gibi modeller deneyebilirsiniz.

  1. Dante, Devil May Cry

Gümüşe benzer saç tonuyla öne çıkan bir diğer karakter de Devil May Cry’dan Dante fakat onun saçları daha çok buz beyaz tonlarında. Orta uzunlukta ve katlı kesim saçlarını yanlara ayırarak kullandığı tarzıyla oyuncuların beğenisini toplayan Dante, her yaştan erkeğe hitap eden bir görünüme sahip. Nitekim, saçlarınız kırlaşmaya başladıysa, daha enerjik ve karizmatik görünmek için en iyisi Dante modeli olabilir.

  1. Kratos, God of War

Dünyaca ünlü God of War karakteri Kratos, kelleşmeye başlayan veya dönem dönem saçlarını kazıtmaktan hoşlanan erkekler için en iyi örneklerden. Onun görünümünü bu kadar favori yapan özelliği ise kalın, gür yapıdaki Viking tipi sakalları. Tercihen yaz aylarında saçlarınızı kazıtarak saç derinize nefes aldırmak istiyor veya seyrelen saçlarınıza kazıtma dışında bir çözüm bulamıyorsanız, sakallarınızı uzatarak vurguyu yüzün alt bölümüne çekebilir ve oldukça havalı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Olgierd von Everec, The Witcher 3

Olgierd von Everec, cesur ve modern saç kesimiyle biraz David Beckham’ı andıran bir karakter. Alt ve yan kısımları neredeyse tamamen tıraş edilmiş saçlarınızı üstlerde uzatıp yana doğru tarayarak bu çekici görünüme sahip olmanız mümkün. Bu dikkat çekici stili, özellikle yüz hatlarınızı öne çıkarmak ve tarzınızı hareketlendirmek için deneyebilirsiniz.

  1. Handsome Jack, The Borderlands 2

Yandan dalgalı saçları ve ağartılmış perçemiyle gerçekten ikonik görünen Handsome Jack, The Borderlands oyuncularının en çok beğendiği karakterlerden. Gerçekten de orta uzunluktaki dalgalı saçları Jack’i konsolları süsleyen en çekici karakter haline getirmiş durumda. Son derece bakımlı ve gür görünen bu saç stiline gerçek hayatta sahip olmak ise o kadar zor değil. Çünkü doğal dalgalı saçlarınızı altlarda kısa tutup üstlerde katlı şekilde uzatarak, ön kısımda ise bir tutam renkli perçem bırakarak bu çekici tarzı yakalayabilirsiniz.

Bir kişinin temel yüz yapıları üzerinde yapabileceği çok az değişiklik bulunur fakat saç stili öyle değildir. Yine de saç kesiminizi değiştirmeden önce yüzünüze en uygun modeli bulmak için bir uzmana danışsanız iyi olur. Dileğiniz ister favori oyun karakterinizin ikonik saç modelini kopyalamak isterseniz de son saç trendlerini takip etmek olsun, buraya tıklayarak Cut Lab profesyonellerinden randevu alabilir ve sizi en iyi yansıtan tasarımları denemeye başlayabilirsiniz.,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir