Ünlü Erkek Oyuncuların Saç Modelleri

Bir sonraki kuaför ziyaretinizden önce ünlü isimlerin saç stillerini kontrol edebilir ve en güncel erkek saç kesim trendleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. David Beckham, Justin Bieber ve Johnny Depp dahil olmak üzere ünlülerin saç kesimlerinden ilham alarak kendinize en yakışan modeli bulabilirsiniz. Stilinizi değiştirmeden önce göz atmak isteyeceğiniz en çarpıcı ünlü saç kesim modellerinin bir listesi burada.

Buzz Saç Kesimi

Askeri kesime fazlasıyla benzeyen buzz kesimi az bakım isteyen, kısa ve temiz bir saç modeli. Özellikle yaz ayları rahat ve pratik olduğu için tercih edilen bu model, aynı zamanda resmi ve şık ortamların da vazgeçilmezi. Üstelik her yüz tipi ve saç yapısıyla birlikte kullanım özelliğine sahip. Bu nedenle ünlü isimlerden pek çoğunu sık sık buzz saç kesimi ile görmeniz mümkün. Bu akımın öncülerinden olan isimler ise Paul Walker, Will Smith, Ryan Reynolds gibi isimler. Klasik ve sportif kombinlerle kullanımın da son derece rahat olduğu buzz kesimi bu sezon denemek istediğiniz modeller listesine kesinlikle eklemelisiniz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın

Orta Dağınık Saç

Bütün zamanların en havalı ve sevilen modellerinden olan orta dağınık saç, özellikle karşı tarafı etkilemek istiyorsanız denemeniz gereken bir stil. Saçınızı hafif uzatarak sahip olacağınız bu modelin en popüler ünlü ismi ise salaş çekiciliği ile her zaman ön planda olan Johnny Depp. Ayrıca bu stilin müdavimleri arasında Ashton Kutcher, Chris Hemsworth ve Robert Pattinson gibi isimler de var. Saçların orta uzunlukta bırakıldığı bu stilde saçınızı ortadan veya tek taraftan ayırarak oldukça havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik sportif, klasik ve şık kombinlerin tamamıyla birlikte bu muhteşem saç modelini kullanabilirsiniz. Özellikle yaz kombinleri ile spor tarzdaki açık renkli takım elbiseler orta dağınık saçın en uyumlu giyimlerinden.

Açılı Saçak Saç

Ünlüler arasında fazlasıyla popüler olan bir diğer model de daha enerjik ve dinamik yapısı ile beğeni kazanan açılı saç kesimi. Bu kesimde saçların alt kısmını kısa üst kısmını ise açılı ve uzun bırakmanız gerekli. Üstteki saçların uzunluğu ise tamamen sizin beğeninize kalmış. Dilerseniz üst tarafı perçem şeklinde uzatabilir ve tek tarafa yatırarak kullanabilirsiniz. Bu saç stilinde uzun kısma fön çekerek dağınık stilinizi çok daha cesur ve çekici hale getirmeniz de mümkün. Stilin ünlülerinden ilham almak isterseniz Justin Bieber ve Zac Efron tarzlarını inceleyebilirsiniz. Özellikle kapüşonlu sweatshirt ve oversize giyim taraftarıysanız bu modeli kesinlikle görünüşünüze dahil edebilirsiniz.

David Beckham Modeli

Her yaştan ve her cinsiyetten insan için dünyanın en yakışıklı erkeklerinden olan David Beckham kendi ismiyle anılan bir saç modeline sahip. Kullandığı bütün saçlarla her zaman tarzını yansıtan ve çekici olan Beckham, özellikle hafif uzun kesilmiş ve arkaya doğru taranmış saç modeliyle biliniyor. Karışık ve şık bir kesim olan bu model, klas smokinlerin yanı sıra iş ortamına uygun kombinlerde ve günlük hayatta da stilinize dahil edebileceğiniz son derece göz alıcı bir tarz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın

Pompadour Saç

Cesur ve çekici bir erkekseniz Brad Pitt, Liam Hemsworth ve Justin Timberlake gibi isimler tarafından sıklıkla kullanılan pompadour saç tam sizlik olabilir. Kendi içinde farklı alt kategorilere ayrılan pompadour saç aslında 90’larda popüler olmuş bir model ve ilhamını Elvis Presley’den alıyor. Saçların üstünün uzun ve kabarık bırakıldığı pompadour kesimde saçların uzunluğunu kendi stilinize göre belirlemeniz mümkün. İsterseniz ön tarafı çarpıcı şekilde uzatabilir, isterseniz de kısa bırakarak daha klasik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dolayısıyla tarzınız nasıl olursa olsun size uygun bir pompadour kesimi mutlaka bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir