Saç Renk Değişiminde Sezon Trendleri

Saç rengini belirli aralıklarla değiştirmek artık sadece kadınların tercih ettiği bir alışkanlık değil, modern erkek trendleri arasında da yerini almış durumda. Etnik kökeniniz, diliniz veya hayata bakış açınız nasıl olursa olsun kendinizi dışa vurmanın en kolay ve eğlenceli hali saç rengini değiştirmektir. Kimi zaman doğrudan kullanılan saç sakal stiline, kimi zaman sezon trendlerine, kimi zaman ise kişisel beklentilere göre değiştirdiğiniz saç renginizle farklı stil arayışları içinde olmanız çok normal. Ancak eğer 2023 yaz sezonunun trendlerini yakından tanımak ve hangisinin size daha çok yakışacağına önceden karar vermek isterseniz, rehber niteliğindeki bu içerikten faydalanabilirsiniz!

  1. Platin Sarı

Platin sarı saç, son dönemde erkek tarzında öne çıkan renklerden. Kullanıcısına cesur, genç ve dinamik bir görünüm kazandıran platin sarı, aynı zamanda öz güven artırıcı bir etki isterseniz tercih edebileceğiniz alternatiflerden. Kısa, orta veya uzun saçlarınızı platin sarıya boyatarak bir anda bambaşka bir görünüm kazanabilir ve dramatik bir değişim yaşayabilirsiniz. Özellikle buzzcut gibi her dönem trend olan kısa saç kesimini, sezonun popüler rengi platin sarısına boyatarak bu yaz göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Altın Kahve

Son dönemde çarpıcı şekilde farklı olan renklerle birlikte doğal güzelliği vurgulayan ışıltılı renkler de oldukça moda. Bu nedenle özellikle kahverengi saçlarda kullanılan altın kahve de sezonun hit renklerinden. Koyu renkli saçlarla mükemmel şekilde harmanlanan altın kahve, tarzınızı ufak dokunuşlarla yenilemek ve belli belirsiz bir ışıltı yakalamak için tercih edebileceğiniz en iyi renkler arasında. Hiçbir dönem eskimeyen bu gösterişli rengi, modern bir saç kesimi ile birleştirerek doğal fakat sofistike bir tarza sahip olmanız çok olası.

  1. Ombre ve Highlight

Ombre ve highlight, erkek saç modasının en son trendleri arasında. Cesur ve dikkat çekici tarzı ile stili bir anda dönüştüren ombre ve ışıltı, özellikle orta veya uzun saçlarınız varsa deneyebileceğiniz en gösterişli alternatiflerden olabilir. Ombre, dipten uca saçlar arasında doğal bir geçiş sağlarken highlight, saçın ara bölümlerine ışıltılı renkler atar. Burada kullanılan ışıltının rengi ve yoğunluğu ise tamamen kişiye özel ayarlanır. Dolayısıyla ister ombre, ister highlight renk paletlerinden biriyle tarzınızı doğal olarak geçişken hale getirebilir ve çarpıcı, yenilikçi, hareketli bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  1. Pastel Renkler

Klasik renklerden ve saç boyama tekniklerinden sıkılanlar için son dönemde mavi, yeşil, kırmızı, mor gibi pastel renkler revaçta. Kimi zaman fazlasıyla iddialı olan bu renkleri, aslında giyim tarzınıza göre kombinlemeniz bir hayli kolay. Dolayısıyla günlük hayatta farklılık arayanlardansanız ve sürekli kendinizi göstermek istiyorsanız, tarzınıza en uygun pastel tonlardan birini tercih ederek yepyeni bir kimliğe bürünebilirsiniz. Pastel tonları bütün başınıza uygulayabileceğiniz gibi saçın bir bölümüne, uçlarına veya aralarına atarak ilk önce ufak miktarda denemeler yapmanız da olası.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Küllü Gri

Önceleri kır saçları simsiyah boyatmak moda iken artık siyah veya henüz kırlaşmamış saçları griye boyatmak çok trend. Nitekim, özellikle yeni tarzlar denemek isteyen gençler arasında popüler olan seçeneklerden biri de küllü gri. Katı, keskin ve net bir tarz olan küllü gride elde edebileceğiniz versiyonlar ise oldukça çeşitli. Dilerseniz saçların tümünü tek renge boyatabilir, dilerseniz sadece uçlarda, başın bir bölümünde hatta başı ortadan ikiye bölerek renk ayrımı yapmayı tercih edebilirsiniz. İşin ucunun bu kadar açık olması sayesinde aslında kendi stilinize ve yaşam alışkanlıklarınıza en uygun boyama tarzını bulmanız da artık bir o kadar kolay. Bunun için sadece denemeniz ve işi uzmanlara bırakmanız yeterli!

Bu sezon moda olan saç renkleri elbette yukarıdakilerle sınırlı değil çünkü tarz, kişisel stile ve ilgi alanlarınıza göre değişebilecek kadar çok yönlü bir olgu. Dolayısıyla amacınız güncel trendleri takip ederken bir yandan da kişiliğinizi yansıtmak ise, buradan Cut Labs saç tasarımcılarına ulaşabilir ve sadece size özgü olan o muhteşem tarza sahip olabilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir