Milli Takım Oyuncularımızın Saç Stili

Futbol, sadece bir spor dalından öte, tutku ve heyecanı yansıtan bir birlikteliktir. Bu birlikteliğin önemli bir parçası olan futbolcular ise hem sahadaki mücadeleleri hem de birçok erkeğe ilham olan stilleri ile öne çıkarlar. Sahada ortaya koydukları özgün tarz ile sayısız hayata dokunan milli yıldızlar, sizin de bir sonraki stilinizin esin kaynağı olabilir. Trend belirleyici özellikteki bu kesimler arasından size en çok yakışanını seçmeden önce gelin, A kadronun parlayan tarzlarına yakından bakalım!

  1. Arda Güler

Milli takımın en popüler ve gözde oyuncularından olan Arda Güler, sahadaki etkileyici performansının yanı sıra samimi stili ile de beğeni toplayan isimlerden. Genellikle kısa ve dağınık saçlarla görmeye alıştığımız Arda’nın en favori tarzlarından biri, hem yoğun antrenmanlara hem de dingin tempoya uyum sağlayacak cinsten. Ensede tıraşlı, üstte katlı ve uzun bırakılan bu saçlar yaz aylarında rahat kullanım isteyen erkekler için oldukça ideal. Aynı zamanda üst tarafın fön, şekillendirici veya sprey yardımıyla farklı formlara girmesi sebebiyle trendleri takip etmek isteyenlere de uygun. Arda’nın her zaman modern görünen bu stilini uygularken, tıpkı onun gibi temiz bir yüz tıraşı tercih edebilir veya hatlarınızı öne çıkaran modellerden örnek alabilirsiniz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Kenan Yıldız 

Milli takımın genç yıldızlarından Kenan Yıldız, tercih ettiği saç stili sebebiyle kendi takımında bile göze batan bir isim. Açık renkli ve düz saçlarını uzun kullanan Yıldız, saçlarını orta boyda kullanmak isteyen erkekler için özgün bir ilham kaynağı. Alttan toplamaya, taç veya toka ile birlikte kullanmaya veya doğal haliyle açık bırakmaya uygun olan bu saç modeli, özellikle salaş ve rahat görünüm arayan erkekler için ideal. Ancak orta ve uzun boylu saçların bakımlı görünmesi için düzenli bakım ve kesim gerektirdiğini hatırlamanız önemli.

  1. Semih Kılıçsoy 

Denediği her stil ile beğeni toplayan Semih Kılıçsoy, özellikle son dönemde saç kesimini sıklıkla güncelleyen bir isim. Ancak onun en favori tarzlarından biri altta kısa, üstte orta uzunlukta bıraktığı saçları yana yatırarak kullandığı versiyon. Resmi görünümler için harika olan bu stil, ensedeki kısalığı sayesinde sıcak havalarda kullanıma da elverişli. Erkek çekiciliğini artıran tarzlardan olan bu yatırılmış stili uygulamak isterseniz, kabarma ve dağılma gibi problemleri önlemek için saç tipinize uygun bir saç sabitleyici ve şekillendirici kullanmayı tercih edebilirsiniz.

  1. Orkun Kökçü

Orkun Kökçü, kısa ve klasik kesimlerden hoşlanan erkekler için en iyi ilham kaynakları arasında. Oldukça temiz ve taze görünen bu stil her ortama uygun olma gibi bir avantaja sahip. Ayrıca zarif ve karizmatik bir hava katması nedeniyle ön planda. Zamansız olan bu modeli kullanırken yüz hatlarınıza uygun şekilde uzun sakal bırakabilir veya kirli sakal kullanabilirsiniz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Merih Demiral

Merih Demiral da sahada etkileyici performansının yanı sıra kişisel tarzıyla gündemde olan futbolcularımızdan. Onunla özdeşleşen kesimlerden biri ise hemen her erkeğe çok yakışan buzzcut modeli. Oldukça rahat bir kullanım ve bakım avantajı sunan bu model, hem resmi hem sportif etkinlikler için en ideal tarzlardan biri. Ayrıca erkek yüzünü ortaya çıkarması ve farklı sakal modelleri ile birleştirilebilir olması, her erkeğin bu tarzı kolayca uygulamasına imkan tanıyor. Dilerseniz, Demiral’ın bir dönem denediği gür bıyık modelini veya kirli sakal görünümü bu saç kesiminin yanında kullanabilirsiniz.

Milli takım heyecanını en üst düzeyde yaşamak için milli futbolcuların kişisel tarzlarından örnek almak isterseniz, CutLabs randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz. İmza stiller, size özel kesimler ve karakterinizi açığa çıkan öneriler için buradan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir