2023’ün En Trend Erkek Kombinleri

Sezondan sezona ve yıldan yıla yaşanan moda gelgitleri, çoğu kişiyi gerçekten etkilemez. Ancak güncel trendler arasından kendi tarzına uygun olanları benimsemek ve bunları geçici heveslerden ayırmak oldukça önemli bir konudur. İşte tam olarak bu nedenle, bireyselliğin hiç olmadığı kadar öne çıktığı günümüzde, erkek modasındaki güncellemeler hakkında bilgi edinerek siz de kendi özgün stilinizi oluşturabilirsiniz. Bütün bunları akılda tutarak, gelin 2023’ün en rahat kopyalanabilir trendlerine daha yakından bakalım!

  1. İkinci El Şıklığı

Modanın gezegen üzerindeki etkileri anlaşıldığından beri trendlerde daha sürdürülebilir değişiklikler yaşanıyor. Bu nedenle 2023 erkek modasının genelinde; perakende ve tek tip giyim markalarının yerine, ikinci el ve birbirinden farklı dükkanlar öne çıkmış durumda. Özellikle genç neslin yöneldiği ikinci el giyim akımı, sadece rengarenk ve birbirinden alakasız parçaların bulunduğu bir gardıroba sahip olmak anlamına gelmiyor. Aksine; özel olarak seçilmiş, her zaman kullanılabilecek ve eskimeyen kıyafetler olarak tanımlanıyor. Dolayısıyla farklı mağazaları gezerek kendi zevklerinize uygun pek çok parça bulmanız ve kimsede olmayan şeyleri giymeniz gayet mümkün. İşin en iyi kısmı ise bunu yapmak için herhangi bir kuralın bulunmaması, yani ikinci el giyimde sonsuz kombin seçeneği olduğunu söyleyebiliriz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. 70’ler Rahatlığı

Modada her zaman eskiye dönüş olduğu bir gerçek, bu nedenle bu yılın odaklandığı aralık da 70’lerdeki rahat ve gösterişli giyim tarzı. Daha çok doğadan ilham alan renkli ve eğlenceli bir stilin hakim olduğu 70’ler, paçalara doğru genişleyen pantolonlar ve geniş yaka gömlekler ile ön plana çıkıyor. Denim takımlar ve düz renklerin aksine, etnik desenli takım elbiseler sıklıkla kullanılıyor. Bu stil günümüzde, özellikle rengarenk viskon gömlekler ve pamuk karışımlı kumaşlar ile yeniden hayat bulmuş durumda. Ancak aşırılığın fazla olduğu 70’ler modasını günlük hayata uyarlarken, tam bir kostüm yerine tuhaf parçaları kombine dağıtmayı hedeflemeniz daha doğru olabilir.

  1. Kolej Hırkaları

Son birkaç yıldır kolej hırkaları ve ceketleri, modanın vazgeçilmezlerinden olmuş durumda. Zeki ve çalışkan erkek figürü ile eşleştirilen bu hırkalar, farklı desenleri ve renkleri sayesinde her zaman göz alıcı görünüyor. Yılın bir diğer trendi olan katmanlı giyinmeye fazlasıyla uyduğundan kullanışlılık da sunuyor. Genel olarak sade renklerdeki kombininizi hareketlendirmek için bu renkli hırkaları kullanabilirsiniz. İşi bir üst seviyeye çıkarmak içinse hırka üzerine kolej ceketi giyebilir veya sadece ceket kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bütün kombini daha rahat bir havaya sokmak için de pilili veya chino kesim pantolonlardan ve makosen ayakkabılardan faydalanabilirsiniz.

  1. Kargo Pantolonlar

Askeri giyim modası da son birkaç yılın trend akımlarından. Bunun sonucu yeniden gündeme gelen en önemli parçalar arasında ise kargo ve paraşüt pantolonlar var. Bir zamanlar doğada rahat hareket etmek için kullanılan bu pantolonlar, günümüzde hem sportif hem şık bir görünüm sunabiliyor. Pratik, kullanışlı ve rengarenk olduklarından her tarza rahatlıkla uyarlanabiliyor. Bu modayı yakalamak için gün içinde kot pantolon yerine kargo pantolon giyebilir; kombini rahat bir çift sneaker, şapka ve bol kesim bir t-shirtle tamamlayabilirsiniz. Daha şık bir görünüm içinse temel renklerde bir pantolon tercih edebilir, üzerine slim-fit bir sweatshirt ve kolej ceketi kullanabilirsiniz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın

Modanın dönüşümü her zaman kişisel zevklerinize uymayabilir veya günlük hayatta denemek için fazla çılgın durabilir. Bu nedenle, yeni fikirleri size destek olacak şekilde dönüştürmeniz çok daha doğru bir yaklaşımdır. Üstelik bu şekilde, gardırobunuzu sürekli sıfırlama zahmetinden de kurtulmuş olursunuz. Eğer kendinize yakışanlar konusunda daha fazla desteğe ihtiyacınız varsa; buradan profesyonel Cut Labs stilistlerine ulaşabilir ve hangi trendi, ne şekilde uyarlayabileceğiniz hakkında önemli ipuçları öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir