Sonbahar Aylarının Değişmez Saç Stilleri

Erkeklerde karşı tarafın ilk dikkat ettiği şey saç kesimidir. Uzun, kısa, dalgalı, düz veya toplu olsun, tercih edilen saç stili kişilik hakkında çok şey anlatır. Bu nedenle yaz tatilinin bitmesiyle birlikte şehre dönen erkeklerin ilk yaptığı şey sezona yeni bir başlangıç yapmak ve yeni okul veya iş hayatına sıfırlanarak başlamaktır. Siz de yepyeni sonbahar dönemine dikkat çekici bir başlangıç yapmak istiyorsanız, aşağıdan sezonun en trend saç stillerini incelemek isteyebilirsiniz.

  1. Grealish

Premiere Lig’in önde gelen isimlerinden olan Jack Grealish, Beckham’dan sonra en stil sahibi futbolcular arasında. Ondan ilham alan Grealish tarzı ise özellikle sezona modern ve şık bir başlangıç yapmak istiyorsanız tam sizlik olabilir. Kısmen kahkül kısmen katlı olan bu görünümde saçların yan ve arka kısımları soldurularak enseye doğru kısalır, üst kısımlarda ise ekstra uzunluk bırakılır. Her zaman yeni traş olmuş gibi temiz görünen bu kesim, iş hayatında son derece tarz olmanızı sağlayabilir. Ancak stili en iyi haliyle kullanmak için saç tipinize uygun bir sabitleyiciden faydalanmayı unutmasanız iyi olur!

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Indie Rock

Saçlarınızı yazın uzatmaya alıştıysanız, sezon sonunda onları kesmenize gerek yok. Çünkü uzun saçlı erkekler arasında trend haline gelen indie rock stili sizin için en iyi alternatif olabilir. Kurt Cobain ve Jared Leto gibi öncülerden ilham alan bu saç stilini hafta içleri toplu, hafta sonları ise açık ve şekilli kullanabilirsiniz. Temel olarak bu görünüm için saçlarınızın uzun olması gerekiyor ancak sezon boyunca güneş ve denizden kötü etkilenen saçlarınızı uçlarından biraz kısaltabilir, sonrasında ise kuaförünüzden canlandırıcı bir bakım isteyebilirsiniz. Böylece bu trend görünümün en iyi taşıyıcılarından biri olabilirsiniz.

  1. Mullet

Dinamik, yenilikçi ve canlı erkekler için en iyi seçeneklerden olan mullet aslında 80’li yıllara ait bir moda. Onu bugün bile popüler hale getiren özelliği ise tarza yepyeni bir hava katarak dikkat çekmesi. Son zamanlarda Stranger Things yıldızı Joe Keery ile eşleştirilen bu stil, özellikle sık yapıdaki ve orta uzunluktaki saçlarınızda muhteşem durabilir. Bir miktar uzattığınız saçlarınızı üst ve yan kısımlarda kısa kestirerek işe başlayabilir, arka tarafı saçın diğer bölümlerinden uzun bırakabilirsiniz. Stili ilk kez deneyeceğinizde ne kadar ileri gitmek istediğinize ise kuaförünüzle birlikte karar verebilir, tercihen tepe ve alt kısımlar arasında katlı kesim yaptırarak daha yumuşak bir geçiş sağlayabilirsiniz.

  1. Afro

Temiz saç sakal kesimiyle birlikte harika görünen afro stil, yazın yıpranan kıvırcık ve yoğun saçlarınızı ultra bakımlı hale getirmek için en iyi tercihlerden. Saçlarınızdaki fazlalığı yanlarda ve ense kısmında kısaltmaya giderek azaltabilir, üstlere doğru kıvırcık bukleleri vurgulu hale getirerek muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz. Eğer daha stil sahibi bir dokunuş istiyorsanız, Lewis Hamilton’dan ilham alan örgüler ve dreadlocklar kullanabilir, kuaförünüzden toka ve boncuk gibi saç aksesuarları hakkında öneri isteyebilirsiniz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Bottle Job

Bottle Job özellikle David Beckham, Kanye West ve Dennis Rodman gibi yıldız isimlerle birlikte popülerleşen bir stil. Sınırları zorlamak ve akılda kalıcı olmak istiyorsanız, siz de saçların kısa kesilip ardından özgürce renklendirildiği bu stilden ilham alabilirsiniz. Eğer uygulama ve renk uyumu konusunda tereddütünüz varsa ilk önce geçici boya kullanmayı deneyebilirsiniz. Saçlarınız koyu tonlardaysa bottle job öncesinde uzman bir ağartma işlemine ihtiyacınız olur. Bu nedenle hem stilinize uygun bir renk seçerken hem de öncesindeki ağartma sırasında stilistinize danışmayı tercih edebilirsiniz.

Trend saç stilleri her zaman günlük hayatta kullanıma uygun olmayabilir ancak birkaç ince dokunuşla size özel hale gelebilir. Hem sezonun en popüler kesimleri hakkında bilgi almak hem de saç tipinize en çok yakışan stil önerilerini uygulamak için buraya tıklayarak Cut Labs uzmanlarından randevu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir