Milli Oyuncularımızın Saç Stilleri 2

Euro 2024 heyecanı sürerken milli takımı seyretmek başlı başına bir keyif. Bu keyfi katlayan önemli unsurlardan bir diğeri ise sahadaki performanslarının yanı sıra stat dışındaki duruşlarıyla da dikkat çeken futbolcuların stillerine tanıklık etmek. Kişisel tarzlarıyla 7’den 70’e herkesi etkilemeyi başaran milli yıldızların görünüşlerinden ilham almak için onların tercihlerini yakından incelemek isteyebilirsiniz. İşte milli takım yıldızlarının ilham veren saç stilleri!

  1. Mert Günok

Kalesinde devleşerek maçın gidişatını değiştiren isimlerden olan başarılı kaleci Mert Günok, klasik ve zamansız saç stiliyle oldukça dikkat çekici. Mavi gözleri ve sarı saçlarıyla halihazırda beğenilen isimlerden olan Günok, saçlarını genellikle geriye doğru taranmış ve kısa olarak kullanmayı tercih ediyor. Kimi zaman ise fazla uzun olmayan ön taraflara fön uygulamasıyla hafif yukarı kalkmış bir hava katıyor. Bakımı ve temizliği kolay olan, her an her yer kullanılan bu temiz stili, yüzünü ortaya çıkaracak bir sakal stiliyle vurguluyor. Siz de hatlarınızı ortaya çıkarmak isterseniz, Günok’un bu şık ve modern görünümünden esinlenebilirsiniz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Barış Alper Yılmaz

Barış Alper Yılmaz, başarılı futbolculuğunun yanı sıra cesur saç stiliyle de öne çıkan isimlerden. Uyguladığı değişik saç stilini aynı zamanda dikkat çekici sarı renkte boyayan oyuncu, sahadaki farkını ortaya koymayı seviyor. Enseyi açık, üst tarafları uzun bıraktığı kesim özellikle yaz sıcaklarından korunmak ve bu esnada tarzından ödün vermemek isteyenler için harika bir alternatif sunuyor. Yılmaz, dinamik saçlarını daha da hareketlendirmek için kimi zaman bukle belirginleştiren şekillendiricilerden faydalanıyor kimi zaman ise fön uygulamalarını tercih ediyor.

  1. Kerem Aktürkoğlu

Milli takım yıldızlarından Kerem Aktürkoğlu’nun tarzı, günlük hayatında sadelikten ve doğallıktan yana olanlar için en iyi alternatiflerden. Düz saçlarını kısa uzunlukta kullanan futbolcu, ön taraflara hareket katması için perde ve katlı kesimden faydalanıyor. Önlere doğru hafif kabararak gelen saçlarını geriye tarayarak şekillendiriyor, ensede ise kısa ve temiz bir kesim tercih ediyor. Bu da ona samimi, rahat ve her ortama uygun bir görünüm kazandırıyor.

  1. İrfan Can Kahveci

Gür va bakımlı saçlarıyla tanıdığımız orta saha oyuncusu İrfan Can Kahveci de başarısının yanı sıra kişisel stiliyle ön planda olan isimlerden. Üst taraflarda uzun kullandığı saçlarına kendi enerjisini yansıtan oyuncu, hem modern hem de klasik tarzları harmanlamış durumda. Bunun için saçlarını kısa ve dik şekilde kestiriyor, fakat önlerde belirgin uzantılar tercih ediyor. Alt tarafta kazıttığı baş kısmıyla üst taraf kontrast oluşturuyor ve oyuncunun maç temposu için ideal bir seçim oluyor. Farklı ortamlarda rahatça kullanılan, orta seviye bakım ve şekillendirme gerektiren bu stil, aktif bir yaşama sahip olan her erkeğin ilk tercihlerinden olabilir.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Ferdi Kadıoğlu

Genç yıldız Ferdi Kadıoğlu, uzun ve dalgalı perma saçlarıyla sahanın en ayırt edici stillerinden birine sahip. Onun genç ve özgür ruhunu yansıtan omuz hizasında kesilmiş bu saç tarzı, hacimli ve hareketli bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Yoğun antrenmanlarda saç bantlarından faydalanarak daha rahat hareket eden yıldızın bu stili, saçlarındaki bukleleri çekinmeden göstermek isteyen erkekler için oldukça ilham verici. Ayrıca düz ve dalgalı saçlı erkeklerin perma uygulamaları denemesi için de teşvik niteliğinde.

  1. Yusuf Yazıcı

Deneyimli forvetlerimizden Yusuf Yazıcı, saçlarını uzun kullanmaktan hoşlanan erkeklerin ilham aldığı bir yıldız. İnce telli, düz saçlarını ensede toplayarak veya erkek topuzu yaparak kullanması ona ayrı bir karizma katıyor. İnce uzun yüzünü vurgulamak için çenede ince bir kirli sakal görünümü yaratması ve saçlarının ucunu açtırarak tarzını hareketlendirmesi, onu trendleri takip eden modern bir isim haline getiriyor.

Milli futbolcuların saç stilleri kendi kişilikleri ve duruşlarıyla birleştiğinden bu kadar etkileyicidir. Bu nedenle, yıldız isimlerden birinde gördüğünüz bir tarzın size yakışacak hale getirilmesi uzmanlık isteyen bir iştir. Profesyonel uygulamaları ve modern ölçü teknikleriyle sizin için en doğrusunu bulan ekibimizle tanışmak isterseniz, bize buradan ulaşabilir ve hayalinizdekinin ötesinde stillere sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir