Erkekler İçin En İyi Hipster Saç Modelleri

Yenilikçi ve estetik saç kesimi denilince akla gelen modellerden olan hipster, son yılların en dikkat çekici tarzlarından. Birçok farklı görünüm, sakal uzunluğu ve saç yapısı ile uyumlu olması sayesinde herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir model haline gelen hipster kesim de kendi içinde pek çok alt kategoriye sahip. Uzun erkek topuzlarından, altı tıraşlı kısa modellere kadar tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak bu yenilikçi görünümlerden birine sahip olmak istiyorsanız, öncelikle serinin en popüler modellerini inceleyerek işe başlayabilirsiniz.

En Popüler Hipster Kesimleri

Hipster, son dönemde gerek anlamı gerek tarzı ile öne çıkan bir kavram. Giyim tarzından yaşam stiline ve saç modeline kadar hemen hemen her şeyi tanımlamak için kullanılan bu kavram, modernize edilmiş ve yenilikçi gibi anlamlara sahip. Özellikle fiziksel görünüşüne önem veren, rahat görünürken bakımını da ihmal etmeyen erkekler için hipster akımından bahsedebiliriz. Çünkü hipster tarzı ile yenilenmiş ve bambaşka bir tarza sahip olurken aynı zamanda itinalı ve bakımlı bir görünüm de elde edersiniz. 

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın

Dolayısıyla saç kesiminde deneyebileceğiniz hipster kesimlerde de bu bakım ve yenilenmiş görüntü halini sürdürmeniz önemlidir. Bir yandan geçmişe atıf yaparken bir yandan da onu modernize eden hipster saç kesimlerinden birini denemeden önce akımın en beğenilen modellerine göz atabilirsiniz. 

Klasik Hipster

Çok yönlü, dinamik ve farklı boyutlarda bir saç kesimi elde ederken aynı zamanda resmiyetten vazgeçemiyorsanız, klasik hipster tarzıyla görünüşünüzü çağdaş bir hale getirebilirsiniz. Bu özenli, çok katmanlı ve her tarza yakışan kesim ile gün içinde girdiğiniz her ortamda dikkat çekici olmamanız mümkün değil. Özellikle smart casual giyim tarzınızla birleştirdiğinizde harikalar yaratacağınız bu kesimi kendi kullanımınıza göre farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Özenli şekilde uzattığınız saçlarınızı yandan ayırarak ve fönle tarayarak kullanırken hafif kirli sakal ekleyebilir veya zeki bir görünüm için gözlük kombinleri yapmayı deneyebilirsiniz. Saçlarınızı kısa kullanmaktan hoşlanıyorsanız tarzınıza yeni bir katman sağlayacak bu modeli hemen tarzınıza uyarlamaya başlayabilirsiniz.

Yanı Tıraşlı Hipster

Resmi ve gayriresmi kullanımda da hipster kesimi tercih etmek mümkün. Bunun için geçmişten ilham alan görünüşe sadece biraz iddia katmanız yeterli. Özellikle spor ayakkabı, casual blazer ve slim fit pantolon kombinleriyle iş hayatında inanılmaz bir görünüme sahip olmanızı sağlayan yanı tıraşlı hipster en modern erkek saç kesimlerinden biri olarak ön planda. Modele sahip olmak için yapmanız gereken ise saçlarınızın yanlarını tıraşlayarak üst kısımların uzamasına izin vermek. Alt ve üst taraf arasındaki uzunluk farkı ise tamamen sizin zevkinize kalmış durumda. Yani, dilerseniz kulak hizasına kadar tamamen tıraşladığınız saçlarınızı üstlerde belirgin şekilde uzatabilir ve saçlarınızı bir tarafa yatırarak kullanabilir, dilerseniz de iddia seviyesini biraz daha azaltmayı tercih edebilirsiniz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın

Uzun Dalgalı Hipster

Hipster denilince ilk akla gelen kesimlerden olan uzun dalgalı saç, her dönemin vazgeçilmezlerinden. Özellikle doğal dalgalı saçlarınız varsa buklelerin sağlıklı şekilde uzamasına izin vererek bu çekici tarza siz de sahip olabilirsiniz. Omuz hizasında veya daha uzun bırakmayı tercih ettiğiniz saçlarınızı açık bırakmayı deneyebilir, dilerseniz sezonun bir diğer trendi olan popüler erkek topuzlarını tarzınıza dahil edebilirsiniz. Kot ceket, piercing ve güneş gözlüğü ile tamamladığınız bu kombinle çekici olmamanız mümkün olan. Yazın sahilde en etkileyici erkek olmak veya bahar aylarında şehir hayatında öne çıkmak için uzun dalgalı saçlarınızı farklı sakal uzunluklarıyla birleştirebilir ve hipster görünümün en zamansız halini tarzınıza dahil edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir