En İyi Giyinen Oyun Karakterleri

Video oyun karakterlerinin tasarımında kıyafetler oldukça önemlidir. Karakterin kişiliği hakkında pek çok şey yansıtan kıyafet tasarımı, çoğu zaman sizi kıskandıracak kadar başarılı olabilir. En kötü halinde bile karizmatik, şık ve rahat görünen stil sahibi karakterlerden kendi tarzınızı canlandırmak için ilham alabilirsiniz. Ancak video oyun stil trendlerini körü körüne takip etmeye başlamadan önce sektörün her haliyle çekici ve tarz olmayı başaran erkek karakterlerini yakından tanımak isteyebilirsiniz. İşte erkek giyimine ilham veren en etkileyici oyun karakterleri!

  1. Booker Dewitt (Bioshock Infinite)

Bioshock Infinite’in baş karakteri Booker Dewitt, her halükarda şık ve karizmatik görünen sağlam bir baba figürüdür. Eski bir asker ve ajan olduğu her halinden anlaşılan bu karakter, 20. yüzyıldan esinlenen oyun sahneleri boyunca bağımsız karar verme yeteneklerini ve tarzını ortaya koyar. Yakışıklı yüzünün ve güçlü duruşunun yanı sıra kendine has tarzıyla da öne çıkar. Sıradan takım elbiseden çok farklı olan yüksek bel pantolonu ince çizgilidir. Üzerindeki ekstra kısa yeleği ve içindeki sade gömleği birbirine bağlayan en estetik parça ise boynundaki şarap kırmızısı mendilidir.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Max Payne (Max Payne 3)

Max Payne video oyun serisinin karamsar baş kahramanı Max Payne, başlangıç oyunundan itibaren geçirdiği psikolojik ve fiziksel değişim ile öne çıkar. Her bölüm şıklıktan ödün vermeyen takım elbiseleri ile anılıyor olsa da özellikle Brezilya’nın kenar mahallelerine uyum sağlamak için giydiği kombin, onun olaylara bakış açısını mükemmel şekilde yansıtır. Hawai esintili gömleği, tamamlayıcı güneş gözlükleri ve bu spor tarza uygun saç sakal kesimi ana karakterin genel estetiğe önem veren alaycı yapısını ortaya koyar.

  1. Edward Kenway (Assassin’s Creed: Black Flag)

Özenle işlenmiş korsan teması etrafında şekillendirilen Edward Kenway karakteri, zenginlik ve şöhret peşinde koşan bir suikastçıdır. Korsan hayatına uygun kostümleri ile dikkat çeken karakter deri ve kanvasın harika uyumunu yansıtır. İşlenmiş kumaş detayları, fırfırlı gömlek bilekleri ve karaktere gizem katan başlığı gerçeğe uygun kombinlerdir. Zincir ve metal işlemelerle zenginleşen bu görünüm sürükleyici ve maceraperest bir yaşamın izlerini taşır.

  1. Adam Jensen (Deus Ex: Human Revolution)

Video oyun tarihindeki gelmiş geçmiş en karizmatik karakterlerden olan Adam Jensen, farklı kişiliği, çarpıcı bakışları ve elbette yakışıklılığını tamamlayan stili ile dikkat çeker. Yüz hatlarına uygun şekilde kesilmiş sakalları karakterin cazibesini artıran önemli bir tasarım detayıdır. Karamsar bir cyborg tiplemesi olan karakter, robotik yanını tercih ettiği stilist kombinler ile mükemmel şekilde gizler. Vücudu hafifçe saran cepli pantolonu, deri botları ve yakaları her zaman kalkık pardesüsü ile her an son derece çık görünür. İçine giymeyi tercih ettiği yeleği ise hem silahları taşımak hem de rahat hareket etmek için tasarlanmıştır.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın
  1. Handsome Jack (Borderlands: The Pre-Sequel)

Adı üstüne son derece yakışıklı olan Handsome Jack, mavi gözleri ve her zaman bakımlı görünen gür saçları ile öne çıkar. 2 boyutlu bir karikatürü andıran çizim tekniğine rağmen her durumda şık ve tarz görünür. Açık renkli deri yeleği, geniş yakalı ceketi ve altındaki dar paça jeanleri ile modern bir rahatlığı simgeler. Ayrıca her an hızlı hareket etmeye ve savaşmaya hazırdır.

  1. Leon Kennedy (Resident Evil)

Günümüz erkek modasının en iyi taşıyıcılarından olan Leon Kennedy, bir oyun kahramanı olmasına rağmen oldukça gizemli ve çekicidir. Bu görünümü destekleyen en önemli detaylarından biri orta uzunluktaki kahküllerin arkasına saklanan bakışlarıdır. Yüksek tempolu yaşama alışık olan Leon’un saçları her zaman salaş fakat düzgündür. Kıyafet seçimi ise bu hayat stilini destekleyerek karaktere gerçek bir görünüm kazandırır. Altındaki soluk renkli jean, üzerindeki basic t-shirt ve yakası kürklü deri ceketi sokak modasının en çarpıcı parçalarından oluşmuş bir kombindir.

Oyun kahramanları eşsiz giyim tarzları ve çarpıcı karakterleri ile kişisel stilinizi yakından şekillendiriyor olabilir. Ancak bu kahramanlardan esinlenirken size özgü yapısal özellikleri göz önünde bulundurmak, mümkün olan en iyi tarza sahip olmanızı sağlar. Saç sakal kesiminde uzman Cut Labs profesyonellerine danışarak kişisel stil önerileri almak isterseniz buradan randevunuzu planlayabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir