En Havalı Justin Bieber Saç Modelleri

Kanadalı pop ve R&B müzik şarkıcısı Justin Bieber, her dönem gerek giyim tarzı gerek sürekli yenilediği saç modeli ile gündemde. En ikonik görünüşleri ile dikkat çekici olmayı beceren ünlü isim pek çok erkeğe de ilham olmakta. Logolu tişörtler, sokak giyiminden esinlenen ayakkabılar ve tabii ki saç kesimleri ile önde olan bu ismin en tarz saç modellerini sizler için araştırdık. Siz de genç, dinamik ve ikonik bir görünüş kazanmak istiyorsanız en favori Bieber saç kesimlerini inceleyebilirsiniz!

Dağınık Uzun Saç

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın

Hazır yaz ayları gelmişken denenebilecek en güzel Justin Bieber saç modellerinden biri uzun ve dağınık saç kesimi. Özellikle sörfçü ve rahat görünümden hoşlanıyorsanız bu havalı olduğu kadar çekici görünen saç stili tam sizlik olabilir. Keten gömlekler, yırtık jean şortlar ve loafer ayakkabılar ile kombinleyeceğiniz bu model, yanık ten üzerine en çok yakışan kesimlerden. Kışın ise bere ve ekoseli gömlek ikilisiyle kullandığınız dağınık uzun saçlarınızla genç ve enerjik bir görünüm yakalamanız mümkün. Bu saç kesimine sahip olmak için yapmanız gereken şey saçlarınızı sağlıklı şekilde uzatmak ve bakım yaparak dağınık şekilde bırakmak. Eğer dalgalı saçlarınız varsa bukle şekillendirici bakım ürünlerinden faydalanarak saçlarınıza daha fazla hacim de kazandırabilirsiniz.

Buzz Cut

Buzz kesim, sadece Justin Bieber değil her erkek tarafından sevilerek kullanılan bir model. Ünlü futbolcular, sanatçılar ve aktörlerin yanı sıra günlük hayatta da en sık karşılaşılan modellerden olan buzz kesimi kendi tarzınıza rahatça dahil edebilirsiniz. Kısa, temiz ve derli toplu bir görünüm kazanmak istiyorsanız buzz cut tam size göre. Oldukça kısa ve askeri bir model olan buzz kesime saçlarınızı eşit uzunlukta kestirerek sahip olabilirsiniz. Yüz hatlarını ortaya çıkaran bu modelin özellikle kemikli yapıda yüzlere fazlasıyla yakıştığını belirtmemiz gerek ancak her yüz ve saç tipinden erkek tarafından kullanılabilir. Justin Bieber tarzına yakın bir buzz kesim denemek isterseniz favorileri biraz uzun bırakabilir ve stilinize biraz hareket katabilirsiniz.

Mod Mop

Justin Bieber tarzları arasında rahat ve cool görünümü ile en beğenilen modellerden biri de mod mop, yani modern karışık saç kesimi. Bu kesim dokulu ve orta uzun yapısı ile günlük hayatta veya kampüs yaşamında tarzınıza ekleyebileceğiniz genç bir görünüşe sahip. Eski bir saç kesiminin yenilenmiş versiyonu olarak karşımıza çıkan mod mop kesimi düz saçlara sahipseniz kolayca kendi üzerinizde uygulayabilirsiniz. Önlerden, altlardan ve yanlardan uzattığınız saçlarınıza ara kat ekleterek hareket katabilir, üstteki uzun saçların hafifçe alna doğru düşmesine izin verebilir ve görünümü yumuşatmak için favorilerinizi uzun bırakmayı deneyebilirsiniz. Temiz ve düzgün bir model olan bu kesimde saçların dağılmasını önlemek için yanlardan ve kulak çevresinden sivrilterek kısaltmanız gerekli. Ayrıca ense kısmını temizletmek de görünümün daha çekici ve hoş görünmesi adına önemli.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın

Undercut

Klasik erkek saç kesim modellerinden olan alt kesim, oldukça yumuşak ve karizmatik bir saç kesimi. Ancak modele Justin Bieber havası katmak isterseniz biraz daha ikonik bir varyasyon denemek isteyebilirsiniz. Normal şartlarda alttaki ve yan taraftaki saçların 2-3 numara, üsttekilerin ise uzun bırakıldığı bu kesimde Justin Bieber görünümü elde etmek için üst saç uzunluğunu biraz daha abartabilirsiniz. Tarzınız ve kullanım alanınızla uygun olacak bir uzunlukta bıraktığınız bu saçları geriye doğru fönle sabitleyerek veya dağınık şekilde bırakabilirsiniz. Yataktan yeni kalkmış ve umursamaz ancak bir o kadar da tarz görünme amacı olan kesimde yandaki saçları keskinleştirmekten kaçınarak kullanabilir, böylece görünüşünüzü dağınık ve zahmetsiz cool bir yapıya getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir