Cut Code Eğitim Sistemi Şimdiden 3 Kıtaya Açıldı!


Son yıllarda sunulan kuaförlük hizmetlerinde global ve topyekün bir dönüşüm söz konusu. Bu nedenle farklı ülkelerin pek çoğunda benzer saç kesim modellerine ve akımlarına aynı anda rastlamak mümkün.

Hızlı dönüşen trendleri her zaman başarılı şekilde kendine uyarlamak ve kişisel profesyonelliği konuşturmak söz konusu olduğunda ise alınan sertifikaların ve eğitimlerin önemi tartışılmaz boyutta. Tam olarak buradan hareketle ortaya çıkan ve kuaförlük, saç tasarım, saç kesim gibi konularda nitelikli bilgilerin aktarılmasını sağlayan Cutcode Eğitim Sistemi; şimdiden Türkiye de dahil olmak üzere 3 farklı kıtada uygulanmaya başladı bile. O halde Cutcode’un kapsamına, hedeflediklerine ve sektöre kazandıracaklarına daha yakından bakalım!

Cutcode Nedir, Ne İşe Yarar?

Cutcode, Türkiye çıkışlı başlayan ve hem yurt içi hem yurt dışı kuaförlük sektörüne yönelik üst segment eğitimler sunan özel bir sistem olarak tanımlanabilir. Eğitim serisinin merkezinde ise, 20 seneyi aşkın hizmet deneyimi ile sanatını saç kesimin her alanına taşıyan Sinan Ergün bulunuyor. Sinan Ergün’ün kendi markası olarak hazırlanan eğitim programının içeriği ise son moda saç kesim teknikleri, saç ayrım yöntemleri, kafa ve yüz yapısına göre saç kesimi ve salon yönetimi gibi birbirinden farklı uygulamalı ve teorik derslerden oluşuyor. 

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın

Kadın ve erkek saç kesiminde hayal gücünün sınırlarını aşan Cutcode’un, Türkiye başta gelmek üzere daha önce eğitimlerin yapıldığı Mauritius ve Hollanda’dan sonra, Nisan 2023 içinde Azerbaycan’a ulaşması bekleniyor. Böylece saç sanatçılarının hem teknik hem yetenek olarak gelişmesi ve kişiye özel sanat arz edecek seviyeye getirilmesi hedefleniyor, nitekim Cutcode pratiğinin temelinde de yine saç kesiminin, uygulayıcı yeteneği ile güzelleşen bir sanat eseri olduğu fikri yatıyor. 

Cutcode ile Hedeflenenler

Aktif kuaförlük hayatını uluslararası eğitimler ile destekleyen Sinan Ergün tarafından sunulan Cutcode, dünya genelinde saç sakal kesim teknikleri hakkında bilgilendirme yapmayı amaçlayan özel bir kurs programı. İçeriğin birbirinden farklı temel ve üst segment konulardan oluşması ise sektörün her alanında uzman yetiştirme potansiyelini destekliyor.

Buna göre; kuaförlük sektöründe saç tasarımı, stil danışmanlığı, boyama ve bakım uygulamaları, saç sakal kesim yöntemleri, misafir iletişimi, konsültasyon gibi farklı uzmanlık alanları bulunuyor. Cutcode ile bütün profesyonellerin en temelden başlamak üzere yoğun bir bilgi birikimine sahip olması, sonrasında ise bu bilgileri doğru teknikle harmanlayarak ortaya kişisel yeteneklerini çıkarması hedefleniyor. Dolayısıyla kendi imza tekniği ile öne çıkmak isteyen kuaförler için birebir ve sınıf eğitimleri ile desteklenen Cutcode, en iyi program haline geliyor.

Hem işin kalitesini hem de müşteri memnuniyetini artıran Cutcode, standartlıktan uzak fakat yoğun pratikle desteklenen kusursuz kesimleri garantiliyor. Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda öneride bulunma ve tam olarak beklentileri karşılama gibi amaçlara hizmet ediyor. Sonuç olarak hem hizmet veren hem de alan için bütün süreci çok daha pratik, estetik ve özel hale getiriyor.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken hemen size en yakın salonumuzdan online randevunuzu alın!

Online Randevu Alın

Siz de kişisel beklentilerinizi karşılayan en doğru saç kesimi ile tanışmak isterseniz buradan Cut Labs uzmanlarına ulaşabilir ve kusursuz Cutcode kesim formülünü deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir